Odkažte zpět:Odkažme tam:

MangaČesky

Simple Layout

Novinky


10.5.2005 Tak ještě jedna drobná aktualizace - překlad doslovu Shina Takahashiho k původnímu vydání této mangy. Doporučuji číst až potom, co budete mít přečtenou a strávenou mangu, protože to obsahuje menší... asi ne spoilery, ale řekněme názory autora. Můžeme s ním souhlasit, můžeme s ním nesouhlasit. Ale k tomu to chce znát ten příběh. W.

18.4.2005 A je to tady... To jsem nečekal, že nejdelší kapitola bude z největší části hotová za víkend. No, byl to inspirativní víkend, aspoň v tomhle. Takže úplně poslední kapitola, zato dlouhá jako tři normální, je před vámi. Co (a jestli něco) se bude překládat dál, je ve hvězdách.

11.4.2005 Tak ještě jedna kratší kapitolka, řítíme se k finále...

30.3.2004 Jenom sem vrátím odkaz na "konkurenční" stránky MangaČesky a buttonek k JANICE, když už si s ním dala tu práci ~_^. Vzhledem k tomu, kolik návštěv mám právě z MangaČesky, je to to nejmenší...

29.3.2005 No vida, v březnu stihnu ještě jednu kapitolu, nečekané... Tentokrát již mládeži přístupno ~_^

21.3.2005 Hurá, jaro! První jarní aktualizace se SPOUSTOU písmenek! (No dobře, nic chytřejšího mě nenapadlo :-))

7.3.2005 Poněkud se zpožděním, protože jsem překonával zase jeden blok (přiznávám, nechtělo se mi hledat ty historické kapitoly :-)), ale aktualizujeme mangu. Další mládeži nepřístupná kapitola je online. Uf. A asi jsme za polovinou posledního dílu :-) W.

1.3.2005 Tak když už se neaktualizuje manga, aspoň pomůžeme vzhledu.
Nový design stránek má na svědomí opět JANIKA. Kdo zná její layouty, už se nediví, kdo je nezná, může navštívit třeba její stránky SIMPLE LAYOUT, kde si třeba najde nějaký podobný, který se mu bude líbit.
Tímto se omlouvám, že aktualizace mangy už zase nebudou tak hezky pravidelné, ale nějak se to všechno sešlo - stránky se spoustou textu a složitým editováním, málo času, hodně práce, ještě k tomu dovolená ^_^;;; Zkrátka se přijďte sem tam podívat, jenom už neslibuju aktualizaci každý týden. Uf. Konec řečí, mějte se! W.