Odkažte zpět:Odkažme tam:

MangaČesky

Simple Layout

Postavy

Shuji neboli Shu-chan
SHUJI je v posledním ročníku střední školy. Pred časem opustil atletický tým. Navenek se tak nechce tvářit, ale je hodne citlivý. Když se ho Chise zeptala, jestli s ni chce chodit, přijal a netušil, co ho čeká. K dobru je mu potřeba přičíst, že se potom snaží, aby jejich vztah byl co nejnormálnější, což se mu občas i daří. Jak se na správného manga hrdinu sluší, jeho minulost obsahuje stín - Fuyumi Senpai.

Chise neboli Saishuuheiki
CHISE je Shujiho spolužačka. Pomalá, ne moc chytrá, docela pohledná. Shujiho se zeptá, jestli s ní nechce chodit a bere to jako zkoušku odvahy. Proti jejímu očekávání Shuji přijme. A tak se oba snaží přijít na to, co je to "chodit s někým". Chise to kromě její nesmělosti komplikuje i fakt, že byla blíže nevysvětlenou operací změněna v superzbraň, která se postupem času a zkušenosti vyvíjí a občas mívá nad "lidskou" Chise navrch. Její nejpoužívanější slovo je "promiňte".

Akemi
AKEMI je nejlepší kamarádka Chise i Shujiho. Se Shujim chodila do atletického týmu a (i když to nepřizná) je do Shujiho zamilovaná. Přesto přesvědčí Chise, aby se Shujim začala chodit a pak za ně cítí osobní zodpovědnost.
(P.P. Akemi miluju.^_^)

Fuyumi
FUYUMI SENPAI byla nějakou dobu ve Shujiho škole na praxi jako učitelka. Je o něco málo starší než Shuji, ale přesto... Zkrátka je to Shujiho první milostná zkušenost a trauma na zbytek života. Po několika letech je vdaná za Tetsua a řízením osudu se vrací do nejmenovaného města, kde bydlí Shuji. A jejich temná minulost je opět aktuální... A Chise zatím nic netuší...

Tetsu
TETSU je manžel Fuyumi Senpai. Poručík v armádě, bojuje někde daleko a Fuyumi nechává doma samotnou. U jeho jednotky zrovna bojuje i Chise - superzbraň. Tetsu si uvědomuje její ničivou sílu, ale zároveň se ji snaží brát i jako člověka. Bez Fuyumi se cítí osamělý.